DATE CONTACT 2009

DATE CONTACT 2009

Mesajde vioreldolha pe Lun Iul 06, 2009 12:29 pm

Presedinte: Parpală Dănuţ Şc.Zaharia Stancu Rosiori de Vede 0247466542; 0723142929 aitr2007@yahoo.com
Dinu Angelica I.S.J.Teleorman 0247460019 0722716323 dinu.angelica@yahoo.com
Constantinescu Rela I.S.J.Teleorman 0247453227 0722660090 rela.constantinescu@yahoo.com
Pîrvu Mariana Şc.Zaharia Stancu Rosiori de Vede 0247466152 0742487481 mariana_zahariastancu@yahoo.com
Petcu Petre Şc.nr.4 Rosiori de Vede 0247462475 0724711156 aitr2007@yahoo.com
Constantin Vioreta Liceul Marin Preda Turnu-Măgurele 0247411777 0740099646 constantin_vioreta@yahoo.com
Sotirescu Eliza I.S.J.Teleorman 0726291757 0347803738 elisa.sotirescu@yahoo.com
Buica Valerica Şc. cu cl.I-VIII Peretu 0720030679 vali.buica@yahoo.com
Mateescu Cristina Şc.Mihai Eminescu Rosiori deVede 0728094635 crysden99@yahoo.com
Stoian Mircea Şc. Dobroteşti 0722170637
Stoian Ioana Şc. Dobroteşti 0247336860
Mihăilescu Niculina Şc.Gala Galaction Rosiori deVede 0247462535 0766321315 ninajumuga@yahoo.com
Andreescu Livia Şc.cu cl. I-IV Nanov 0727386634 liviuta_1979@yahoo.com
Ghiocel Cătălina Şc. cu cl.I-IV Spătărei 0720011374
Cristici Valeria Şc. Mihai Viteazul Alexandria 0347404845 0724269429 cristici.valeria@yahoo.com
Belu Elena Şc.Mircea cel Bătrân Turnu-Măgurele 0247414437 0741055009
Spînu Elena Liceul Marin Preda Turnu Măgurele 0247412572 0721371870 elenaspinu55@yahoo.com
Găman Doina Liceul Marin Preda Turnu-Măgurele 0747041417 0247415981 gămandoina@yahoo.com
Popescu Gherghina Şc. nr. 1 Liţa 0247411432 0746207266
Roşu Mitina Liceul Marin Preda Turnu-Magurele 0742177883 0247412373 roşumitina@yahoo.com
Catană Marineta Liceul Marin Preda Turnu-Măgurele 0247412452
Prof. Stancu Iuliana ISJ Inspector scolar general adjunct 0723 648 845 iuliana_stancu_2005@yahoo.com
Prof. Spiridon Tudor Presedinte S.I.P.T. Secretar General Federatia Spiru Haret 0745 497 944 sip_tr@yahoo.com
vioreldolha
Site Admin
 
Mesaje: 635
Membru din: Mar Mar 25, 2008 11:55 am

Înapoi la TELEORMAN

Cine este conectat

Utilizatori ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron