DATE CONTACT 2009

DATE CONTACT 2009

Mesajde vioreldolha pe Lun Iul 06, 2009 1:31 pm

Presedinte Rupesac Ecaterina Scoala «Dan Barbilian» Constanta ecaterina_rupesac@yahoo.com 0744 496348, 0241661511, 0728049616
Tulbure Adina Cristina Liceul de Arta Constanta Adina.cristina@gmail.com ; 0766439320 ; 0765654413 ; 0765654410
Barabas Cristina Mirela Scoala cu cls. I-VIII Lumina cristina_b@canals.ro ; cristinacat71@yahoo.com ; cristina_b@clicknet.ro ; 0722393489 ; 0722253410
Rizoiu Aurelian Scoala „Tudor Arghezi” Navodari aurelian.rizoiu@gmail.com 0722343988
Anaida Popov Sc nr 27 Constanta anaidapopov@yahoo.com 0747041481

Daciana Calin ISJ invatamant_primar_cta@yahoo.com telefon ISJ 0241 611913 ; dacianacalin@yahoo.com
Ciuca Fevronia Scoala «Dan Barbilian» Constanta fevronia_monica@yahoo.co.uk
Varsami Nicoleta Scoala «Dan Barbilian» Constanta varsami_nicoleta@yahoo.com
Mirea Emilia Scoala «Dan Barbilian» Constanta emyly_mir@yahoo.com
Lungu Georgeta Liceul « Callatis » Mangalia invatatorlungu@yahoo.com 0729098406
Eftimi Sorina Medgidia
Luncanu Valentina Scoala cu clasele I-VIII Cumpana luncanuvalentina@yahoo.com
Bulboaca Olga Liceul «Callatis» Mangalia olgabulboaca@yahoo.com olga.bulboaca26@gmail.com 0726467206
Leta Stefan Liceul « Atatur » Medgidia letamariana@yahoo.com
Stroe Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Tuzla gstroe2006@yahoo.com
Dumitru Ileana Scoala cu clasele I-VIII nr. 16 Constanta ileanad2000@yahoo.com
Papuc Corina Scoala « Ion Jalea » Constanta corina_papuc@yahoo.com 0341424611; 0741061755
Tunaru Tatiana Colegiul National Pedagogic « Constantin Bratescu » Constanta tunaru_tatiana@yahoo.com
Giugica Tudora Scoala „CONSTANTIN BRANCOVEANU” 0729 322 911 tudora.giugica@yahoo.com

Cusu Elena Scoala „REMUS OPREANU” 0721 215 701
Stan Marioara Grădiniţa O.N. Nr.2, Str. Rozelor nr.36 Mangalia, 0726834336 mioarastan54@yahoo.com
Lebit Irina Grădiniţa O.N. Nr.2, Str. Rozelor nr.36 Mangalia
Babaşcu Elena Sc CU CLASELE I-VIII „NICOLAE TONITZA”,CONSTANTA 0741219798 dario_lorena@yahoo.com
Cernica Alexandra Sc„NICOLAE TONITZA”,CONSTANTA 0728009844 a_cernica@yahoo.com
Urzica Dumitra SCOALA „Ion Jalea” Constanta urzicadm@yahoo.com
Matei Lenuta Sc Ghindaresti me_3ll3ma@yahoo.com 0766446220
Todi Aida UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANŢA aidatodi@yahoo.com
vioreldolha
Site Admin
 
Mesaje: 635
Membru din: Mar Mar 25, 2008 11:55 am

Înapoi la CONSTANŢA

Cine este conectat

Utilizatori ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron