DATE DE CONTACT 2008

DATE DE CONTACT 2008

Mesajde vioreldolha pe Dum Sep 14, 2008 6:03 pm

Mariana Constantin Scoala Generala Nr.15 Brasov marianaconstantin@k.ro 0753936305 ; 0368804222 0766852207 asociatiainvatatorilorbrasoveni@yahoo.com
Florica Ionescu Scoala Generala Nr.27 « Anatol Ghermanschi » Brasov floribv1957@yahoo.fr 0788000325 ; 0268333515 ; 0368415355
Cretoi Eugenia Scoala Generala Nr. 5 Brasov ginacretoi@yahoo.com 0745194620 ; 0268419265 0368446086
Burnic Elisabeta Sc Nr.27 Anatol Ghermanschi Brasov elisabetaburnic@yahoo.com 0741173907
Dicu Mariana Scoala Generala Nr. 5 Brasov marianadicu06@yahoo.com 0749252603
Bucur Marioara Scoala Generala Nr. 31 Brasov 0748190257
Puscaru Lucia Scoala Generala Nr. 2 Rasnov cicipuscaru@yahoo.com 0721904224
Avram Neluta Scoala Generala Nr. 2 Rasnov nelutta_2000@yahoo.com 0746217620
Malita Maria Scoala Generala Nr. 2 Rasnov 0724072732
Popa Teodora Scoala Generala Nr. 15 Brasov teodora456@yahoo.com 0749054397
Savin Valerica Scoala Generala Nr. 28 Brasov savin_valerica@yahoo.com0728217471
Harbu Ana Scoala Generala Nr.7 Brasov harbu_ana@yahoo.com 0770753828
Marina Adela Sc Nr.6 „Iacob Muresianu” Brasov marina.adela@yahoo.com 0740653624
Carstea Ana Scoala Generala Nr.1 Codlea carsteamiruna@yahoo.com 0721820783
Sandu Maria Scoala Generala Nr. 28 Brasov miriam_sandu@yahoo.com 0723366762
Cocan Margareta Liceul „Andrei Muresanu” Brasov 0721823545
Noaghiu Cristina Scoala Generala Nr. 15 Brasov ma70lorena@yahoo.com 0742390677
Baston Roxana Scoala Generala Nr. 15 Brasov roxi.bas@yahoo.com 0721569452
Brenci Emanuela Scoala Generala Harman emanuelabrenci@yahoo.com 0740129290
Leru Camelia Scoala Generala Nr. 9 Brasov camelialeru@yahoo.com 0720042101
Ardelean Elena Scoala Generala Nr. 24 Brasov l_ardelean@yahoo.com 0723197339
Pop Adriana Liceul de Arta Brasov a_pop06@yahoo.com 0727844563
Vanca Rodica Scoala Generala Nr.27 « Anatol Ghermanschi » Brasov 0724308687
Coca Anca Scoala Generala Nr. 9 Brasov anca_stef_coca@yahoo.com 0740788488
Panik Rodica Scoala Generala Nr. 7 Brasov rodicapanik@yahoo.com 0744136399
Minciu Adriana Scoala Generala Nr. 31 Brasov madria_v@yahoo.com 0749075256
Macriniuc Maria Scoala Generala Rupea mmacriniuc@yahoo.com 0721527384
vioreldolha
Site Admin
 
Mesaje: 635
Membru din: Mar Mar 25, 2008 11:55 am

Înapoi la BRAŞOV

Cine este conectat

Utilizatori ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron