A fost CONCURSUL DE REZUMATE

A fost CONCURSUL DE REZUMATE

Mesajde vioreldolha pe Lun Iun 04, 2012 6:59 am

Dragi elevi,
Vă mulţumesc şi vă felicit pentru efortul pe care l-aţi făcut în ultimele săptămâni citind, esenţializând respectiva lectură, scriind rezumatele şi postându-le pe pagina asociaţiei învăţătorilor.

Stimati Părinţi şi Colegi,
În mod sigur că aţi realizat scopul acestui demers al nostru de a încuraja formarea la elevi a unor deprinderi de muncă intelectuală. Mândriţi-vă cu copiii dumneavoastră!

În zilele următoare vă vom trimite diplome de participare tuturor elevilor şi cadrelor didactice implicate.
Ne-am ţinut promisiunea şi eleva Jesica Pîncotan din Curtici ne-a luat deja 300 de lei fiind prezentă la eveniment, iar norocoasei eleve Ela Maria Zorzoană din Vulcan îi vom trimite în curând suma de 200 lei.

Suntem siguri că la nivel de familie, clasă sau şcoală vor fi răsplătiţi mai toţi participanţii la această acţiune.
Puteţi posta comentarii referitor la ceea ce a fost şi dacă credeţi că merită să continuăm acest demers.
Cu bine,
viorel dolha
vioreldolha
Site Admin

Diplome pt CONCURSUL DE REZUMATE

Mesajde vioreldolha pe Lun Iun 18, 2012 9:49 pm

Am trimis prin e-mail diploma de participare tuturor celor care au postat aici rezumate.
Verificati-va e-mailul . Verificati si daca nu a intrat la SPAM.
Daca nu ati primit sa imi scrieti la vioreldolha@yahoo.com
Vacanta placuta!
vioreldolha
Site Admin

Înapoi la RUBRICA ELEVILOR