DATE DE CONTACT 2008

DATE DE CONTACT 2008

Mesajde vioreldolha pe Lun Sep 22, 2008 5:50 pm

Pe aceasta pagina veti putea comunica intre dumneavoastra la nivelul judetului.
Pe pagina aceasta rezervata judetului dumneavoastra gasiti persoane de contact sau cu care am mai corespondat pe tema constituirii sucursalei AGIRo. Iata adresele:

Pop Dorina Tamara ŞC CU CLS I-VIII „AVRAM IANCU” BAIA MARE 0740099833 pop_ dorina@yahoo.com
Corpodean Sonia ŞC CU CLS I-VIII „AVRAM IANCU” BAIA MARE 0747475348 ;corpodean_sonia@yahoo.com
Chende Paula ŞC CU CLS I-VIII „AVRAM IANCU” BAIA MARE 0740236459 paula_chende@yahoo.com
Bîrle Mariana ŞC CU CLS I-VIII „AVRAM IANCU” BAIA MARE 0743651440
Cuciulan Maria ŞC CU CLS I-VIII SATU NOU DE JOS mariacuciulan@yahoo.com
Coroian Emilia ŞC.„DIMITRIE CANTEMIR” BAIA MARE 0740095694 coroianemilia@yahoo.com
Moldovan Maria ŞC CU CLS I-VIII „NICHITA STĂNESCU” BAIA MARE moldovanmm@gmail.com 0741404442 ; 0262/433112
Chifor Viorica ŞC CU CLS I-VIII „ALEXANDRU IVASIUC” BAIA MARE chifor.viorica@yahoo.com
Marina Cornelia ŞC CU CLS I-VIII „ALEXANDRU IVASIUC” BAIA MARE 0740001115 neli_marina@yahoo.com
Chira Ana Sc. ŞC CU CLS I-VIII LUCACESTI
Abraham Loredana Sc. ŞC CU CLS I-VIII SATULUNG 0741033747 loredana_abraham@yahoo.co.uk
Racolta Luminita SC. CU CLS.I-VIII NR.1 SEINI 0749812627 an_luminita@ yahoo.com
Balan Anamaria SC. CU CLS.I-VIII NR.1 SEINI
Grumaz Liliana SC. CU CLS.I-VIII „ALEXANDRU IOAN CUZA” BAIA MARE 0748843568 0262/224326
Ciolpan Gabriela GRUPUL SCOLAR VISEUL DE SUS 0722230465 Gabi6603@yahoo.com
Dunca Rodica SC.CU CLS.I-VIII”OCTAVIAN GOGA”BAIA MARE
Hopartean Ana C.C.D. MARAMURES 0740643169 ana.hopartean@personal.ro

Asteptăm să fie postat aici tabelul cu conducerea sucursalei MM (7-9 persoane)si cu datele lor de contact.
vioreldolha
Site Admin
 
Mesaje: 635
Membru din: Mar Mar 25, 2008 11:55 am

Înapoi la MARAMUREŞ

Cine este conectat

Utilizatori ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron